Top Týdne

13) Knihy, které bych si chtěla přečíst ještě jednou

8. září 2014 v 7:40 | Sayury
Krásný den všem!

Podzim se nezadržitělně blíží, ve školách se začalo učit, opět zapadáme do stereotypu :D Já tomu nijak nehodlám pomoci, jelikož tradičně přináším v pondělí meme od Luu - Top Týdne. Tento týden tentokrát na téma "Knihy, které bych si chtěla přečíst znovu.". Což není zas až tak těžké. Spousta lidí si knihy kupuje knihu proto, aby si ji mohl přečíst a hezky ji uložit do knihovničky. Donedávna jsem si knihy kupovala až po přečtení knihy (já vím, je to zvláštní), protože jsem chtěla mít v knihovničce jen knížky, které by stály zato. Až v poslední době "riskuji" a kupuju nové nepřečtené knihy, ale většinou na základě recenzí, což je třeba případ Eseje o tragédii :-). Tak pojďme na to.

12) Nejkrásnější obálky

1. září 2014 v 8:00 | Sayury
Ahoj!
Máme tu první školní týden a s ním samozřejmě pondělní meme od Luu: Top Týdne. Dneska tentokrát na téma nejkrásnější obálky. To bude boj!

1) Selekce (#3)

11) Fiktivní místa

25. srpna 2014 v 8:00 | Sayury

Krásné dobré ráno všem!

Další týden uběhnul a poslední prázdninový týden je před námi. Jak je to jen možné? Ještě včera byl začátek července a za týden už by se mělo začít chodit do školy. To mi hlava vážně nebere.
No, každopádně s novým týdnem přichází klasicky meme od Luu: Top Týdne, tentokrát na téma Fiktivní místa. Tak pojďme na to :-).

10) Romantické dvojice

18. srpna 2014 v 19:13 | Sayury

Ahoj!

Týden je za námi a před námi poslední dva týdny prázdnin a s ním přichází (konečně!) téma, u kterého se můžu vyřádit! :D Tento týden máme téma "romantické dvojice", což obsahuje téměř každá kniha, kterou jsem přečetla.9) Knižní zklamání

11. srpna 2014 v 18:46 | Sayury

Ahoj!

Další týden je za námi a klasicky, jako každé pondělí, přichází meme od Luu, Top Týdne. Tento týden bude dost krátké, jelikož jsem si uvědomila, že příliš knižních zklamání nebylo. Asi mám prostě štěstí :-)8) Vedlejší postavy

4. srpna 2014 v 8:00 | Sayury


Ahoj!

Druhá polovina prázdnin začala a mnoho z vás za měsíc opět usedne do školních lavic, tak doufám, že si léta pořádně užíváte, ať máte na co po zbytek roku vzpomínat :-D. Tento týden je téma týdne "Vedlejší postavy", tak se do toho pusťme!


7) čtení na léto

30. července 2014 v 12:23 | Sayury
Ahoj!
Opožděně přidávám další téma týdne, tentokrát s názvem "čtení na jaro/léto/podzim/zimu! A protože máme slunečný červenec (nebo já alespoň určitě), rozhodla jsem se vybrat četbu na léto. Tak pojďme na to!
6) Největší kreténi

21. července 2014 v 8:20 | Sayury
Zdravím ze slunného Španělska! Venku je asi tak 10.000 stupňů a protože jsou tři hodiny, je akorát nejvyšší čas na odpolední siestu :-) Už se těm Španělům vůbec nedivím, že jsou věčně v pohodě, taky bych byla, kdybych půl dne prospala. Anyway...touhle dobou, kdy vyjde tento článek, budu někde u pláže, kde bohužel nebude internet, takže v nejbližší době toho moc nepřibude. Pilně čtu Alianci, na stolečku mi poslušně sedí Království od Amandy Stevenson a v kindlu pár ingliš knížek, tak snad se k nim dostanu - každý má velké plány, ale pak vysvitne sluníčko a všechno jde stranou :-).
Tento týden přichází další téma a to největší kreténi. Tak pojďme na to!

5) Největší potvory

14. července 2014 v 8:30 | Sayury
Ahoj,

další týden máme za sebou, což znamená, že je čas na další Top Týdne, tentokrát na téma největší potvory. Tak se pojďme do toho pustit!4) Doporučené knihy

7. července 2014 v 7:46 | Sayury

Ahoj všichni!

První prázdninový týden máme za sebou a sním přichází pondělní meme od Luu - Top Týdne, dnes tentokrát na téma "Doporučené knihy".
Nejčastěji knihy vybírám podle sebe nebo podle nějaké zajímavé recenze, od lidí přímo si nechávám radit málokdy, jelikož je můj seznam knih dost dlouhý i bez nich :-)) I tak se ale našlo pár kousků, které mi byly téměř vraženy do rukou s tím, abych si to přečetla. Tak jdeme na to!
 
 

Reklama