odpad

Nový design!

21. července 2012 v 16:36 | Sayury

Očividně během prázdnin nemám co na práci v těchto "slunečních" dnech, a tak jsem se rozhodla zasednout a něco vyytvořit. Netrvalo to moc dlouho, akorát na konci jsem zjistila, že je to moc malé, takže jsem to musela celé předělat. No, každopádně, nový design je na světě a bude vás tu ještě nějakou chvilku strašit.

Kromě téhle novoty jsem se rozhodla, že se po dlouhé dlouhatánské době vrátím ke psaní, tudíž od září by se tu mohly postupně objevovat má "šuplíková" díla :)
Další novinkou je rubrika "Z cest" - akorát za pár dní odlétám za velkou louži a tak mě napadlo, proč bych se s vámi neměla podělit o své dojmy... :)
Tolik k novinkám. Jdu dělat něco produktivního. Třeba upravit recenze a udělat další na Levou ruku Boží .)

Bůh s Vámi
S.

Změna je život!

16. května 2012 v 21:28 | Sayury
Po dvou hodinkách se mi podařilo splácat cosi, co momentálně teď vidíte, hodinu jsem to "nařezávala", dopisovala ndpisy a voilá! Konečně změna, ta šablona mě deprimovala - vysmívala se mi, že jsem svůj poslední pokus tak rychle vzdala. No, snad to stojí za řeč.

Snažím se udělat pořádek "uvnitř", ale moc se mi to nedaří. Každopádně jen tedy takové malé oznámeníčko ke změně, tedy článek úplně k ničemu. Nevadí, časem ho smažu... :D
Jdu "uklízet".

Bůh s Vámi
S.
 
 

Reklama