jednorázovky

Tajemství krátkého života

10. února 2011 v 20:30 | Sayury
maslo
Další šílená bezduchá slátanina z mé dílny. Začala jsem a...skončila jsem. Žádný plán,nic. Jen rozdělaná myšlenka, kterou bylo třeba dokončit. Nijak extra dlouhý to taky není, ale za přečtení to snad stojí :)

Emily

6. ledna 2011 v 10:00
Kratičká jednorázovka, vytvořená zničeho nic,neplánovaná,nic. Je to snad o pár vět delší než ta první a taky nestojí za moc a mám tendenci všechno nepovedené mazat, což se mi nelíbí, jelikož mi tu tak trochu mizí články :-) No,moc bych se nad tím nezamýšlela,nic poetického,filosofického ani uměleckého v tom nehledejte,není to tam :) Právě jsem totiž vyjádřila své pocity za posledních šest hodin,takže jak jsem řekla,nic extra v tom nehledejte.
P.S.: Ta situace není skutečná,ani přenesená,tedy ani pravdivá :)

Zelda

3. ledna 2011 v 0:00 | Sayury
Vypravování


"To snad ani není možné," pomyslela si trpce a nechala vší práce. Poslední sluneční paprsky se loučily se dnem a pomalu mizely v dáli. Křik dětí a hlasy lidí všude okolo ustávaly, jakmile slunce dokončilo svou pouť po obloze. V dálce byly slyšet zvuky velkoměsta, které žilo dnem i nocí. Narden nikdy nespal, tak se vždy mluvilo o hlavním městě Deirmu. Zavřela oči a zaposlouchala se. Okolí již utichlo. Jediné,co bylo slyšet, byli cvrčci a lehký větřík, jenž ovíval koruny stromů. Z lesa se ozvalo vlčí zavytí. Safírové oči byly nyní dokořán otevřené a hleděly na noční oblohu věčnosti - oblohu s tisícemi a tisícemi hvězd. Vstala a přehodila malou koženou tašku přes rameno. Hodiny odbily jedenáct. Byl čas vyrazit.

 
 

Reklama