Duben 2015

Co mě zaujalo týden 17./2015

26. dubna 2015 v 17:07 | Sayury |  Articles
Krásnou neděli všem!

Přináším další týdenní postřehy, které mě zaujaly, či pobavily. Za okny je pofidérní počasí - jednou svítí, podruhé zas div nesněží, vskutku aprílové počasí. Blíží se mi zápočtový týden a zkouškové, tak se snažím najít balanc mezi učením a čtením, navíc je Svět knihy za dveřmi, což znamená, že utratím nekřesťanské peníze a položím dalších x knih vedle té hromady nepřečtených knih, a pak si budu prát k Vánocům čas. Ach jo. Problémy knihomola :-D. No, jdeme na to.

Jaro aka nejvyšší čas překopat svůj život

20. dubna 2015 v 8:30 | Sayury |  La vida
Jaro. Období tepla, znovuzrození a radosti. Za okny se začíná oteplovat, tráva začíná zelenat, lidé se začínají usmívat. Nebo alespoň někteří. Škarohlídi totiž mívají stejně nabručený výraz celý rok. Jsou rozzlobení na sebe (tuhle část si ale většinou nechtějí přiznat), na své okolí (to naopak dávají velice jasně najevo) a na celý vesmír, protože se jim nedaří. Ale já taková být nechci.

Bude to už rok, co jsem zahájila poslední část etapy zvaná střední. Všechno se dařilo, všechno šlo dobře: v ruce jsem držela vysvědčení za poslední školní rok (což ve zkratce znamená, že mě matematika nepřemohla a já ji tak snad do konce života neuvidím), odmaturovala jsem s vyznamenáním, dostala se na vysokou, byla jsem šťastně zamilovaná a balila jsem si kufry na svůj první sólo výlet do Španělska. A pak se všechno začalo bortit jako domeček z karet.

Co mě zaujalo týden 16./2015

19. dubna 2015 v 11:55 | Sayury |  Articles
Ahoj!

Ačkoliv jsem myslela, že v "lehčím" týdnu budu mít čas něco napsat, bohužel se tomu tak nestalo. Od pondělka lítám z jedné akce na druhou, do toho škola a jiné zájmy. ALE, ale konečně jsem otevřela Papírová města od Johna Greena, tak snad je brzy dočtu :-). Anyway...je tu neděle a s ní klasicky týdenní souhrn věcí, které mě zaujaly. Tak pojďme na to!


Co mě zaujalo týden 15./2015

12. dubna 2015 v 22:06 | Sayury |  Articles
Ahoj!

Je tu konec týdne a s ním klasicky "meme" Co mě zaujalo. Bohužel jsem toho měla hodně ve škole, a tak jsem toho moc nestihla najít a už vůbec ne přečíst. I tak doufám, že vás nějaký z mého týdenního postřehu zaujme... .-)


O mně

6. dubna 2015 v 23:28 | Sayury
Ahoj!

Vítejte na mém blogu! Tento blog byl založen v září roku 2010 a od té doby funguje (víceméně) nepřetržitě. Za tu řádku let se již mnohokrát stihl změnit vzhledově i tematicky. To podstatné však přetrvalo - nekonečná láska ke knihám a snaha se zlepšovat nejen ve psaní recenzí, ale příspěvků oběcně. Upřímně doufám, že Vás mé články nějakým způsobem obohatí a rádi se sem budete vracet.

S novým vzhledem na blogu jsem se rozhodla prozradit i pár drobností k mé maličkosti, abyste věděli, že FAKT NEJSEM ROBOT (narážím tím na verifikaci na blogspotu při vkládání komentářů), nýbrž obyčejný smrtelník z masa a kostí. Kdo je tedy Sayury?


Spolupráce

6. dubna 2015 v 21:44 | Sayury
Spolupracuji s:


V případě zájmu o spolupráci mě neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu: saykt@yahoo.com

Co mě zaujalo týden 14./2015

5. dubna 2015 v 15:56 | Sayury |  Articles
Krásnou neděli přeji :-),
je konec 14.týdne a s ním přichází článek "Co mě zaujalo", obsahující různé odkazy, o které bych se ráda s Vámi podělila. Upřímně doufám, že mi to zůstane a články budou pravidelně vycházet - zatím se držím, tak...uvidíme :-)).