Co mě zaujalo týden 14./2015

5. dubna 2015 v 15:56 | Sayury |  Articles
Krásnou neděli přeji :-),
je konec 14.týdne a s ním přichází článek "Co mě zaujalo", obsahující různé odkazy, o které bych se ráda s Vámi podělila. Upřímně doufám, že mi to zůstane a články budou pravidelně vycházet - zatím se držím, tak...uvidíme :-)).1. "Co Vaše žena dělá?" Takovou otázku dostali muži v Indii. Jaká byla reakce na nevšední otázku? :-)

2. Příjezd konvoje NATO vyvolal nečekanou vlnu bouřlivých emocí, na spoustě místech protestovali přívrženci i odpůrci, na spoustě místech se slavilo. Co mě však pobavilo, byl nápis, kterým americké vojáky vítali v Ostravě. Posuďte sami :-)

3. Zpráva pro mnohé možná nepodstatná, jelikož se týká Masarykovy univerzity, nicméně obsah velice zajímavý. Slyšeli jste někdy o obchodování s časem? Při čtení článku jsem si vzpomněla na film "In time" (Vyměřený čas) s Justinem Timberlakem a Amandou Seyfried. Viděli jste? :-)

4. Dokonalé aprílové video. Kdyby takoví byli všichni profesoři, byla by radost chodit do školy! :-)

5. Vojta z Knižního Kukátka se zaměřil na Oscarové snímky letošního roku. Viděli jste už nějaké? Mě naprosto okouzlil film "Imitation Game" (Kód Enigmy) s Benedictem Cumberbatchem a samozřejmě "The Theory of Everything" (Teorie všeho) s Eddiem Redmaynem (zasloužený Oscar), na kterém jsme dokonce s Vojtou byli společně!

6. Jo Nesbo zamířil do Prahy. Jaké bylo setkání s ním? :-)

7. Hohohooo čeká nás seriál Nástroje smrti, který by snad mohl být lépe zpracován, protože, buďme upřímní, film stál za dvě věci :-D.

8. A samozřejmě, Letem knižním světem od Olgy. Protože jinak by můj týden ztratil pondělí :-DA to je pro tento týden vše :-) Pokud byste narazili na nějaký zajímavý článek, video, fotku, určitě neváhejte se podělit v komentářích! :-)

Hezký zbytek týdne.

-S
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama