A kdo tedy vyhrál Královnu z Tearlingu?

12. prosince 2014 v 23:02 | Sayury |  soutěže
Moji milí,

konečně jsem se dostala na blog a hned se bude rozdávat! :D Ano, je tu vyhlášení zimní soutěže o Královnu Tearlingu, kterou poskytlo nakladatelství YOLI.
Jak již bylo v pravidlech řečeno, vítěz nebude vybrán na základě generátoru náhodných čísel, nýbrž mnou. Vybrat vítěze nebylo vůbec lehké, moc mě Vaše odpovědi potěšily, překvapily a pobavily. Většina z Vás nemá zájem o vládu a pokud ano, pak ne absolutistickou. Každá odpověď mi vyčarovala úsměv na tváři - někteří byste byli despoti, jiní tajní škůdci (mé škodlivé já právě jásá), bylo tedy opravdu těžké někoho vybrat.

A kdo si bude moci o svátcích přečíst Královnu Tearlingu? :-)Nakonec, po dlouhé, předlouhém uvažování a pročítání jsem se rozhodla, že to bude CraWer, v jehož království by mě vážně bavilo žít, i když by to bylo dost bizardní :-D.

CraWerova odpověď:

Jak by vypadalo moje králoství?
Nevím.
Chci aby bylo plné věžiček a celé bylo barevné, puntíkaté a všelijaké.
Kolem králoství by se rozprostírala zahrada, ve stylu "Alice in Wonderland" - Byli by tam všechny takové ty věci, jako v Říši dívů. (Narážím na film s Johnym Deppem).
Samozřejmě, protože je to králoství, a já bych rozhodně nebyl skromný, je to moje představa a můj svět - Měl bych tam plno sluhů, co by vařilo přesně to, na co si vzpomenu.
Taky by byla možnost (vevnitř králoství) se nechat teleportovat do jiných místností, aby to ke knížkám nebylo daleko. Pokoje by byli přeplácané, taky barevné.
Koberce, stropy, nádobí - To všechno by bylo na první pohled neuvěřitelně bodlavé do očí.
Byla by tam samozřejmě knihovna. Od klasiků po dystopické novely.
Protože to samozřejmě kouzelné králoství, měl bych tam i možnost "vytáhnout" z knihy hlavní hrdiny. Pokecat si s nima, když by byla nuda.
A taky bych tam měl letiště, kdybych chtěl jet do Londýna. A měl bych tam vlastní kinosál, a výrobník popcornu.
A taky vlastní kouzelnickou hůlku...
Bylo by to prostě něuvěřitelně bláznivý místo. A bylo by to tam super! :)


Gratuluji vítězi a děkuji všem, kteří se zúčastnili! Nezoufejte, již brzy bude další soutěž ;)!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 CraWer CraWer | 12. prosince 2014 v 23:06 | Reagovat

Páni, díky moc! :)
Na Královnu Tearlingu mám zálusk od doby, kdy vyšla (stejně jako na všechny knihy z Yoli) :D.

2 CraWer CraWer | 12. prosince 2014 v 23:25 | Reagovat

[1]: Ale nikde jsem neuvedl e-mail (pouze odkaz na blog, kde se dá najít) - Takže dodatečně: doorstonewworlds@seznam.cz. :)

3 Katka Katka | E-mail | Web | 13. prosince 2014 v 21:01 | Reagovat

Ahoj, omlouvám se, jestli otravuji, ale chtěla bych tě poprosit, jestli by si neshlédla můj blog a třeba nenapsala do komentářů nějaké připomínky, pokud by si měla nápad jak blog zlepšit, tak budu moc ráda, když mi poradíš, teprve začínám a tvůj blog se mi moc líbí. Předem děkuji. http://milujemekihy.blogspot.cz/

4 Katka Katka | Web | 18. prosince 2014 v 15:18 | Reagovat

Ahoj, omlouvám se, jestli otravuji, ale založila jsem nový knižní blog a chtěla bych tě poprosit o jeho zhlédnutí. Byla bych moc ráda za jakýkoliv komentář - připomínku, osobní názor. Jinak tvůj blog je velmi hezký.Předem moc děkuji  
http://milujemekihy.blogspot.cz/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama