Prosinec 2014

Co dodat

24. prosince 2014 v 10:00 | Sayury |  Diary

Už je to tu zas. Ani jsem se nenadála a rok utekl jak voda a najednou vstávám a je Štědrý den. Kdy se to jen stalo? Kam se všechen ten čas poděl? :-O Vím, že od začátku semestru nejsem moc aktivní, což přičítám hlavně škole. Bohužel nestíhám číst tak, jak bych si přála (nicméně knihy se mi tu hromadí i tak), o psaní recenzí nemluvě. Hned jak ale skončí zkouškové, hodlám se do toho zas vrhnout, tak snad to vyjde :-). Děkuji všem za Vaši přízeň, zejména těm, kteří i přes mou častou absenci zůstali blogu věrni a čas od času sem dorazí :-).
Ráda bych Vám všem popřála krásné svátky, velkou nadílku pod stromečkem a hlavně hodně radosti s rodinou a mnoho úspěchů do Nového roku!

-S

A kdo tedy vyhrál Královnu z Tearlingu?

12. prosince 2014 v 23:02 | Sayury |  soutěže
Moji milí,

konečně jsem se dostala na blog a hned se bude rozdávat! :D Ano, je tu vyhlášení zimní soutěže o Královnu Tearlingu, kterou poskytlo nakladatelství YOLI.
Jak již bylo v pravidlech řečeno, vítěz nebude vybrán na základě generátoru náhodných čísel, nýbrž mnou. Vybrat vítěze nebylo vůbec lehké, moc mě Vaše odpovědi potěšily, překvapily a pobavily. Většina z Vás nemá zájem o vládu a pokud ano, pak ne absolutistickou. Každá odpověď mi vyčarovala úsměv na tváři - někteří byste byli despoti, jiní tajní škůdci (mé škodlivé já právě jásá), bylo tedy opravdu těžké někoho vybrat.

A kdo si bude moci o svátcích přečíst Královnu Tearlingu? :-)