7) čtení na léto

30. července 2014 v 12:23 | Sayury |  Top Týdne
Ahoj!
Opožděně přidávám další téma týdne, tentokrát s názvem "čtení na jaro/léto/podzim/zimu! A protože máme slunečný červenec (nebo já alespoň určitě), rozhodla jsem se vybrat četbu na léto. Tak pojďme na to!

1) Jenny Han - Léto

Trilogii Léto jsem začala číst v angličtině před několika lety a naprosto jsem se do ní zamilovala. Abych se měla na co těšit a umocnila dojem z knihy, rozhodla jsem se každý díl přečíst jen a pouze v létě :-). Jak dopadli Belly a bratři Conrad a Jeremiah jsem se tedy dozvěděla až nedávno, nicméně to stálo za to :-). Trilogie léto je rozhodně no.1 v seznamu letního čtení.

2) Kerstin Gier - Drahokamy

Drahokamy, mé milované drahokamy. Když jsem se poprvé dostala k první knize, nemohla jsem se od této série odtrhnoout, je naprosto dokonalá!

3) Jane Austen - Pýcha a předsudek

Všichni známe Keiru Knightley jako Elizabeth Bennetovou, kolik z nás ale četlo knihu? Pohodové čtení, které vás zanese zpět do viktoriánské éry dobrých mravů, tance a lásky.

4) Tania Crosse - Dívka z přístavu

Zůstaňme ještě na chvilku v této době a přesuňme se o kus dál do míst, kde se odehrává další krásný příbě o lásce, nenávisti a pochopení. Dívka z přístavu mě naprosto učarovala. Pokud jste fanoušky Pýchy a předsudku, pak je tato kniha jasnou volbou.

5) Colleen Hover - Bez Naděje

Má milovaná Bez Naděje. Jestli něco byla láska na první pohled, pak je to tato kniha.

6) Gayle Forman - Jen jeden den

Opravdové letní čtení, řekla bych. Jen jeden den je kniha o odvaze vystoupit z pohodlí domova a vydat se do neznámých končin. Allyson tak učinila a zažila pravděpodobně nejlepší léto svého života.

7) Gayle Forman - Jestli zůstanu

Pokud se chcete připravit na blížící se film, pak sáhněte po další knize od Gayle Formanové, tentokrát s názvem Jestli zůstanu.

8) J.A. Redmerski - Na hraně zapomnění

Na hraně zapomnění je opravdu povedená kniha o cestě, ve které cíl není až tak příliš důležitý. Měli jste někdy nutkání na všechno se vykašlat, zabalit si svých pět švestek a odjet? Camryn měla, a tak se vydala do států brambor a místo nich našla lásku. To je fér.

9) Tamara Webber - Easy

Easy bych s klidem mohla nominovat na jedno z nejlepších čtení tohoto měsíce. Easy mě hodně překvapila - v tom nejlepším slova smyslu - a čtení jsem si moc užila. Pokud je nějaká kniha ideální pro čtení pod palmovými listy / na pláži, pak je to Easy.

10) Kateřina Petrusová - Nebezpečná láska

Nebezpečnou lásku jsem získala v burze knih na knižním srazu a jak jinak, paní Petrusová prostě nezklamala. Pohodové čtení se spoustou humoru a sem tam i nějaké intimnosti...No, pokud jste četli Zakázanou přitažlivost či Nepřítele mého nepřítele, pak víte, o čem je řeč :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 5. srpna 2014 v 17:30 | Reagovat

Pestré a zajímavé tipy, kromě Pýchy a předsudku neznám ani jednu z nich. Zatraceně, všechny ty knihy znějí slibně! :-)

2 scalise scalise | Web | 22. června 2015 v 5:17 | Reagovat

půjčka bez doložení příjmu diskuze ???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama