Křtíme Yoli a Bez Naděj Colleen Hooverové

21. února 2014 v 8:08 | Sayury |  Diary
Konečně ulehám do měkké, vyhřáté postele a přehrávám si zážitky za poslední dva dny.
Ve čtvrtek jsem se zúčastnila křtu knihy Bez Naděje od Colleen Hooverové a zároveň křtu nového knižního vydavatelství YOLI, které se bude věnovat literatuře po mladé čtenáře, známé taky Young Adults, která se v posledních několika letech těší velké oblibě.

Křest se konal v Praze v Krásných Ztrátách (kavárna), kde nechyběly známé tváře z Neoluxoru, nakladatelství a samozřejmě knižní nadšenci z "blogosféry". Hned na úvod jsme odbržely krásné dárky - knihu Bez Naděje a obálku, ve které jsme našly záložku, flashku, odznaky a další drobnosti - a malé pohoštění v podobě koláčků štěstí, ve kterých jsme nacházely výroky autorů či úryvky z knih.


Odpoledne zahájil herec Jirka Mádl čtením z knihy Bez Naděje ("Strašně ráda peču."), a poté následovalo pár slov od Míšy, která nám pověděla něco málo o vzniku Yoli a o knihách, které vyjdou. Pak se chvíli opěvovaly další knihy, hrály se hry, a protože jsme měly družnou náladu, spojily jsme stoly, povídaly si, a nakonec se i společně najedly. Byl to velice příjemně strávený den, konečně jsem se setkala s lidmi i v reálném světě a moc jsem si to užila.


Tímto bych ráda popřála YOLI mnoho úspěchů a spokojených čtenářů!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama