Cesta víc než cíl

1. září 2013 v 2:37 | Sayury |  La vida

Je 1. září, 2:15 ráno, zítra začíná nový školní rok a já právě dodělala čtvrtý design za poslední dva dny. A řekla bych, že jsem konečně víceméně spokojená :-).
Dlouho, dlouho jsem se hledala, přemýšlela nad nesmrtelností chrousta,nad svým životem a nechala ležet blog ladem skladem. Psaní pro mě ztratilo smysl, psaní recenzí pro mě ztratilo smysl, celý život pro mě ztratil smysl. Těžká existenciální deprese, řekla bych. Ale já už to tak nechci.
Před třemi dny jsem se zúčastnila Knižního srazu v Praze a ačkoliv se mi tam moc nechtělo a hodně jsem váhala, vydala jsem se na něj. Díky bohu...


Poznala jsem nové lidi, potkala se se starými přáteli a především, především jsem si uvědomila, že mi to všechno chybělo - psaní, čtení, bloggování. Ten den jsem hodně přemýšlela a uvědomila si, že bych se chtěla vrátit. Vrátit se a začít znovu. Není přeci ostudou desetkrát spadnout, ostuda je, když se po jedenácté nepokusíme zvednout se. A tak se nějak stalo, že jsem přišla domů, sedla za počítač, napsala recenze na posledních pár knížek (kterých bylo bolestně málo a při psaní recenzí jsem si připadala jako kdybych to dělala poprvé) a znovu, po spoustě času, zapnula photoshop a začala od Adama. Otočila jsem list a začínám nanovo. A mám z toho vážně radost.

A teď jdu konečně spát.
S.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yanny Yanny | Web | 1. září 2013 v 13:35 | Reagovat

Já z toho mám taky obrovskou radost, zlato! Ten vzhled je úžasný, hrozně se mi líbí... Hlavně ty hodiny tam, vypadá to, že ti pomalu tiká do pořádné dospělosti :) Tak to na mě nějak působí.

Za recenze jsem ohromně šťastná, jdu si je hned přečíst a okomentovat.

Jen doufám, že ti to vydrží, má drahá. Zkus hodně  blogovat hlavně v zimě, protože na jaře na  to nebude čas vůbec, to mi věř... to budeš mít starosti úplně jiné. ♥

Jsem ráda, že jsme se konečně zase po dlouhé době viděly, bylo to skvělý :))

2 sayury sayury | Web | 1. září 2013 v 20:17 | Reagovat

Děkuju :) To jsem ráda, že se ti líbí, já se taky nemůžu vynadívat, věčně tu byly tmavé a depresivní barvy, což je něco, co za chvilku budeme vídat venku, tak proč to tahat i na blog? Je to přeci můj svět a já nechci, aby byl ponurý! .)

Mám obrovskou radost z recenzí a upřímně taky doufám, že to vydrží. :))) A taky jsem moc ráda, že jsme se konečně potkaly po nekonečné době <3 Snad si k sobě zas najdem cestu v tom šíleném roce, který nás čeká... :-)

3 Vendy Vendy | Web | 4. října 2013 v 0:41 | Reagovat

[2]:Jestli můžu reagovat, tak tento vzhled blogu se mi taky líbí, tmavé barvy, i když pro leckoho asi prudce elegantní a efektní, mi nesedí, dráždí oči a stejně se blbě čte.
Dávám přednost světlému pozadí, nemusí být nutně bílé, ale světlé barvy, zvláště pastelové, jsou příjemné i pro oko.
Tento design je pěkný a příjemný a dobře koukatelný. .-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama