Jenny Han, Summer #2

24. srpna 2012 v 14:45 | Sayury |  recenze

Jenny Han - It's not a summer without you


Počet stran: 288
Rok vydání: 2010
Nakladatelství: Simon & Schuster Books For Young Readers
Hodnocení: 3/5

Anotace:

Susannah je po smrti. Conrad na vysoké a Jeremy v nedohlednu. Už nic nebude takové, jako dřív. Ale léto bez bratrů a Cousins beach? Všechno se zdá být ztracené, než Jeremy zavolá Belly, že Conrad zmizel a je k nenalezení. Bez rozmyšlení souhlasí, aby mohla dát věci zpátky dopořádku. A jestli je tohle doopravdy poslední léto, pak by mělo skončit tam, kde začalo - v Cousins beach, s oběma bratry. Tak jako to bývalo vždycky.


Druhý díl této srie jsem si nechala speciálně na léto. Kdy jindy se tento příběh hodí víc, když ne v létě? Pohodové nenáročné čtení mě nadchlo a stránky mi mizely pod rukama. Konečně to skončilo tak, jak mělo. S úsměvem na tváři jsem po poslední stránce vydechla a v hlavě jsem si pokusila představit ono magické místo, kde Belly každé léto prožívala nejlepší časy svého života.

Belly konečně vyrostla a prozřela, konečně viděla, co celou dobu přehlížela a konečně se tak posunula dál.

Větší část knihy se zaměřuje na události, které se staly v blízké minulosti a popisuje, jak se každý z hrdinů vyrovnává se smrtí milované osoby. A i přes tento smutný fakt je to tak dobře napsané, že se čtenář stále může usmívat a přijmout vše, co se stalo.

Kniha je opravdu ideálním počtením na léto pro jakoukoliv věkovou kategorii. Protože romantických letních příběhů není nikdy dost :-) Příběh mě tedy opravdu nadchnul a upřmně jsem zvědavá, co se bude s postavami dít dál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mája Mája | Web | 28. srpna 2012 v 14:38 | Reagovat

Ahoj Hezu blog
Jinak u mě na blogu je bleskajda- jestli se chceš zůčasnit tak tady-http://morceterka.blog.cz/1208/bleskajda1

2 Gargamel Gargamel | Web | 4. března 2013 v 14:25 | Reagovat

Celá séria sa mi páčila, ale ten posledný diel - no, neviem... Prišlo mi to, akoby si naši dvaja hlavní hrdinovia prehodili charaktery :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama