Takovéto co-se-za-rok-stalo zamyšlení

31. května 2012 v 1:00 | Sayury |  Diary
Každý rok mám takový zvyk. No, vlastně to není každý rok, tohle je teprve "3.ročník".
Cože je to za zvyk?
Přečíst si zápisy v deníku za předešlý rok.
Proč?
Nu, řekněme, že mám dneska narozeniny.
Co se vlastně za ten rok přihodilo?
Je to ví než rok, co jsem započaa spolupráci s nakladatelstvím FRAGMENT, což je pro mě pocta a obrovská zkušenost. To samé můžu říct o nakladatelství METAFORA, kde jsem se seznámila, ačkoliv ne osobně, s paní Herynkovou, kterou si nemůžu vynachválit.

Když vynechám tragickou část, ve které mi ztroskotaly všechny vztahy, ztratila jsem nejlepší kamarádku a dělala jsem měsíc brigádu, za kterou jsem nedostala peníze, jelikož se nadřízený ukázal jako podvodník, nebyl ten rok zas až tak špatný :D

Udělala jsem si malý výlet do Barcelony, do Vietnamu, do Singapuru a do Madridu. Poznala jsem nové lidi jak ze světa, tak i odtud.Samozřejmě jsou tu ty vzpomínky z autogramiády Chrise Paoliniho a Patricie Briggs...no co si budem povídat, bylo to vážně hustodémonskykrutopřísný!

Největší radost mi však v poslední době dělá blog a dění okolo něho - díky Cup of literature jsem poznala řadu úžasných lidí, se kterými si nepřipadám, že jsem zbyla jako jediný "retard" na téhle planetě. Je nás víc, díky bohu.

Je to podivné sedět a přemýšlet nad vším, co se povedlo a co ne, čeho jsme dosáhli a v čem jsme naopak selhali, jestli jsme se víc smáli než brečeli, a co všechno jsme zažili.
Puberta je podivná věc, v jednu chvíli člověk přemýšlí, až se mu zavařuje mozek, a ve druhé se zas bezhlavě vrhá do každé voloviny, aby měl později čeho litovat.

Co víc dodat, ačkoliv je článek psaný o den dřív, jistojistě vím, že tento den nebude takový, jak bych si přála. Snad proto, že se ráno probudím a zjistím, že mamka je tisíce kilometrů daleko a nepřijede dřív než po mých narozeninách. To zamrzí. Snad proto, že mě čeká čtvrteční rutina. Snad proto, že v pátek večer se mnou nikdo nikam nechce jít. POMOC. Asi mám narozeninový splín. Přesně takový, jaký měl v jednom prehistorickém dílu Kačer Donald. Tak to je konec. Jdu si pustit film a nacpat se něčím sladkým. Ráno vstanu a budu stará. Prostě stará.
:D

S.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fantomas Fantomas | 31. května 2012 v 12:55 | Reagovat

Ten díl kačera Donalda si pamatuju! To je ten, jak jde rybařit potom a tam ho unesou mimozemšťani, žejo? :D

2 Destel Destel | Web | 4. června 2012 v 21:23 | Reagovat

Takže všechno nejlepší, i když už jdu nespíš s křížkem po funuse.. :D No... moje narozeniny se také blíží a kdybych se měla podívat zpět, tak jsem byla nejdál v Praze... :D

3 Vendy Vendy | Web | 8. června 2012 v 19:18 | Reagovat

Narozeniny jsou už fuč, přesto ti opožděně přeji vše nejlepší. Hlavně dobrou náladu, příjemné okolí, harmonii v duši a smysl pro humor. Dobré kamarády a príma rodiče.
Stará?
Ženská, neprovokuj! Jakápak stará?
Usměj se. Jsi kytička v rozkvětu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama