B.L.Weiss -poselství mistrů

25. května 2012 v 19:34 | Sayury |  recenze

Dr. Brian L. Weiss - Poselství mistrů

Název v originále: Messages from the Masters
Počet stran: 257
Rok vydání: 2005,2010 (CZ)
Nakladatelství: Metafora

Anotace:

Zatímco ve svých předešlých knihách se dr. Weiss zabýval spíš vlivem minulých životů na současné životy lidí, v tomto díle se zaměřil na nadčasové, blahodárné a vpravdě božské působení netělesných bytostí, jež jsou zasvěceným známé coby Mistři. Tito moudří duchovní průvodci bdí nad našimi osudy a je jen na každém z nás, zda se rozhodne jejich velkorysé nabídky využít. Pro každičkého člověka na této planetě má totiž duchovní svět přichystáno nekonečné množství všemocné síly, jíž se v tomto vesmíru nic nevyrovná. Ta síla má jméno láska…

O tom, že se nejedná o žádné naivní pohádky svědčí kromě nesporné vědecké prestiže autora také množství autentických výpovědí osob, které se podrobily regresi. Kniha proto obsahuje skutečná, přesná a doslovná poselství duchovních Mistrů, která byla při sezeních zaznamenána.
Doplňují ji texty meditačních technik, které čtenář může s úspěchem vyzkoušet sám na sobě a otevřít si tak cestu ke zdroji nekonečné jednoty a síly. (Metafora.cz)


Je to už nějaký ten pátek, co se mi poprvé do rukou dostala kniha od dr. Weisse, od té doby se změnilo mnohé. Abych pravdu řekla, i já. Jeho zážitky, které později zapsal na papír, mě do jisté míry velice ovlivnily.To, co jsem považovala za nejisté, se změnilo v bezmeznou víru.

Žádná jiná kniha mě tolik neovlivnila, jako ta jeho. Nemusím být jasnovidec, abych věděla, že jeho životním úkolem je jediné: šířit své poznatky a svu lásku.
Je jedno, jak moc tomu člověk věří, nebo ne, stačí, aby tomu dal šanci, zbytek přijde spolu s ní. Možná proto mě tolik oslovila - nikdo se mi nesnažil vnutit "nejlepší" názor, autor nám pověděl své, načež rekce byla na lidech. Nedokážu si však představit, že by někdo nevěřil jeho slovům.

Tento člověk je pro mě hrdinou, ztělesním všeho, čeho bych chtěla v životě dosáhnout - porozumění, odpuštění a lásky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 29. května 2012 v 23:58 | Reagovat

Musí to být zajímavá kniha, pokud tě oslovila tak silně. Někdo nehledá a je obdarován, někdo hledá a taky je obdarován. Asi k takovým věcem musí každý dozrát, někdo dřív, jiný později. Já četla před časem knihu Miluj svůj život a když jsem ji četla poprvé, říkala jsem si - to jsou ale kraviny. Když jsem se do ní podívala o čtyři roky později, už se mi tam pár věcí zdálo být zajímavých. Asi do ní nahlédnu teď někdy, a jsem zvědava, jak na mě bude působit dnes.
Poselství mistrů? Možná se k této knize taky dostanu. Určitě bych chtěla asi nahlídnout, jak se vypravím do města (jako správná lonťačka, jen bez košíku s vajíčky), tak se podívám v nějakém knihkupectví...

2 Destel Destel | Web | 30. května 2012 v 19:33 | Reagovat

Tohle byla první kniha, kterou jsem od něj přečetla a nejspíš se mi líbí ze všech nejvíc.

3 Vendy Vendy | Web | 30. května 2012 v 20:12 | Reagovat

Na tvou otázku jsem ti odpověděla... u sebe :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama