Davina MacKailová - Našeptávač snů

21. dubna 2012 v 0:23 | Sayury |  recenze
Davina MacKail - Našeptávač snů
Originální název : The dream wisperer
Počet stran: 277
Vydalo nakladatelství METAFORA, spol. s.r.o., v roce 2011

Anotace :
Víte, že Einsteinova teorie relativity, periodická tabulka prvků, nebo slavná píseň Yesterday vděčí za svůj vznik snům? Sny jsou našimi rádci, přímou videolinkou z podvědomí, které nám tak svým specifickým jazykem sděluje, co máme dělat. A abychom se tomu jazyku naučili, stačí pročíst tuhle jedinečnou knížku a vyzkoušet praktická cvičení. Příběhy autorčiných klientů vám posvítí na cestu, takže nakonec se můžete stát skutečnými přeborníky na sny a rovnou se pustit směrem za štěstím! (knihy.abz.cz)

Je velice zajímavé, že my lidé dokážeme spoustu věcí ochopit, vynalézt či popsat, ale nejméně dokážeme sami sobě porozumět.
Našeptávač obsahuje velice zajímavé rady, jak pochopit sebe samotného, jak porozumět svému nevědomí a svým snům. Každému se zdají sny, málokdo si je však umí správně vyložit. Našeptávač se tak hodí jako velice dobrý průvodce světem snů a pochopení. Kniha je však zaměřená hlavně pro lidi se zájmem o spiritualismis a vše, co je mezi nebem a zemí, tudíž mé vrstevníky by zřejmě mohla trochu nudit. Osobně bych ji doporučila starším lidem, než je má věková kategorie.
Čtení této knihy by se dalo přirovnat k jízdě na horské dráze - některé pasáže byly vážně zajímavé, u jiných mi zůstal rozum stát. Jedno jsem si ale z knihy určitě odnesla - schopnost zapamatovat si sny, které se mi zdají (ta část s tou interpretací je trošku horší). A za to to určitě stálo, ne?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama