Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách - A.&B.Peaseovi

12. února 2012 v 22:30 | Sayury |  recenze
Jak respektovat a možná i trochu porozumět opačnému pohlaví? Jak se vyhnout hádkám s partnerem a zbytečně rozbitému nádobí? Bestseller Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách od Allana a Barbary Peaseových nás seznamuje s myšlením obou stran - jak ženy, tak i muže. Bravurně, jen aby bylo jasno hned na začátku.

V 11 zajímavých kapitolách je neuvěřitelné množství informací, které se rozhodně nejednomu budou jednou v životě hodit. Ač se to bude zdát neuvěřitelné, naše chování je ovlivněno předky - těmi, kteří se hnali ještě za mamutama.

Proč strávil Mojžíš čtyřicet let putováním po poušti?
Protože se nechtěl ptát na cestu.Každý měl svou roli, kterou splňoval. Navzdory změnám, které v sociálním životě nastaly, však vzorec většinou zůstává stejný a tak muži budou vždy ti "alfa samci" a ženy kořist (což však jen hrají, všichni dobře víme, že bez nás, žen, by si muži ani neutřeli...no však víme co:)).
Neuvěřitelných 300 stran vás zavede do tajů lidského mozku a jeho fungování. Co víc dodat? Rozhodně stojí za přečtení, nikdy není od věci něco vědět "o těch druzích", či dokonce něco nového o sobě :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 20. února 2012 v 22:29 | Reagovat

Tohle jsem četla a v řadě podobných knížek patří k těm lepším. Je i vtipně napsaná a má dost vysvětlujících motivů k lidskému chování. Jediné, co bych jí vytkla, je zbytečná rozvleklost a občasná vata, kterou je knížka nastavena. Zdá se mi, že kdyby knihu srazili na poloviční "stopáž", byla by to kniha nabitá zajímavostmi a informacemi od první stránky po poslední, neboli od A do Z.
Ale přesto, kniha stojí rozhodně za přečtení.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama