Inheritance láme rekordy!

9. prosince 2011 v 15:10 | Sayury |  Novinky ve světě
Je to již celý měsíc a jeden den, kdy vyšel dlouho očekávaný díl závěrečné tetralogie od Christophera Paoliniho. Není tedy překvapením, že kniha začala lámat neuvěřitelné rekordy! V prvních 24 hodinách od vydání se prodalo téměř 490 000 kusů, čímž se kniha vyhoupla na první místo žebříčku nejprodávanějších knih na Amazonu a stále si tuto pozici již pár týdnů udržuje!

"Toto je opravdu vzrušující a milý konec této úžasné cesty, která začala před více než jednou dekádou. Nikdy bych si nepomyslel, že se z Odkazu dračích jezdců stane to, co se z něho stalo a jsem opravdu vděčný fanouškům za jejich nekonečnou podporu a nadšení. Opravdu se těším, až je osobně uvidím na svém turné, ale především doufám, že si užijí čtení této knihy!"
- Christopher Paolini

Ve Spojeném království se stal nejrychleji se prodávajícím hardbackem roku 2011, a to hlavně díky několika tisícům předobjednávek. U nás v Čechách si na něj budeme muset ještě chvilku počkat, konkrétně do 30. března 2012 a pak vesele stát frontu na podpis od Chrise osobně!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama