vychází v listopadu - ve světě (1)

7. listopadu 2011 v 23:25 | Sayury |  Novinky ve světě
Výběr několika knih s recenzí. Výběr byl náhodný, knih, které vychází je stovka, tudíž jsem vybrala jen některé :) Dneska tři, zítra snad více.


Brenna Yovanoff - The Space Between
Předpokládané datum vydání : 15. listopadu 2011
Všechno je ze železa, dokonce i květiny, jak by někdo mohl milovat takové místo?
Daphne je napůl démon a napůl padlý anděl, dcera Lucifera a Lilith. Život je pro ní nikdy nekončícím časem, do doby, než je její bratr Obie unesen - a Daphne si částečně přičítá vinu i sobě. Rozhodnuta najít ho, se Daphne vydá ze svého domova v Pandemoniu do ulic Země, kde všechno je studenější a děsivější. Na cestě za svým bratrem se musí postavit nejen nadpozemským bytostem, ale i těm lidským.Kathy McCullought - Don´t Expect magic
Předpokládané datum vydání : 8. listopadu
Delaney Collins neveří v pohádky, proř by také měla? Její matka již nežije, nejlepší kamarádka pryč a ona tvrdne v Californii s "Dr.Hankem", s otcem, avšak mužem, kterého sotva zná. Šťastně až do smrti? Jasně.

Jednou však z Dr.Hanka vypadne menší tajemství : je dobrou vílou (jak se to řekne v češtině u chlapa?!) a ještě líp, je to dědičné, což znamená, že Delaney je pravděpodobně něčí dobrou vílou.
Co ale dělat, když samotná dobrá víla má nějaké přání?


Leanna Renee Hieber - Darker Still (Magic most foul 1)
Předpokládané datum vydání : 1. Listopadu 2011

New York city, 1882. Nejnovější posedlostí sedmáctileté Natalie Stewart je malování krásného britského lorda Denburyho. Něco na těch jeho modrých očích ji přitahuje. Vypadá to, jakoby jeho neuvěřitelně realistický pohled ji pozoval a Natalie má nepříjemný pocit, jako kdyby se detaily obrazu neustále měnily...
Duše Jonathana Denburyho je pomocí černé magie uvězněna v obraze, zatímco jeho tělo se dopouští neuvěřitelných zločinů.
Jonathan musí nalákat Natalii do obrazu, jen tak mohou zvrátit kletbu a osvobodit jeho duši..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama