The Scorpio Races has already started

7. listopadu 2011 v 21:48 | Sayury |  Novinky ve světě
Začátkem listopadu se dějě spousta věcí, ale jedna velmi důležitá : The Scorpio Races. (Nebudu to překládat do češtiny, zní mi to v překladu divně a tak zachovejme originál, myslím, že valná většina si to dokáže přeložit :))
Jezdci se snaží udržet své vodní koně tak dlouho, aby se dostali až do cíle. Někteří z nich budou žít, jiní zemřou. Devatenáctiletý šampion Sean Kendrick je mladý, nepříliš výřečný muž, který své obavy, pokud nějaké má, nechává hluboko pohřbené a nedává je jakkoliv najevo.
Puck Connolly je jiná. Nikdy se nechtěla zúčastnit těchto závodů, ale osud to plánoval jinak.

Maggie Stiefvater :
" Důvodem napsání této knihy byla rada, kterou jsem dostala, nebo nebo si přečetla, nebo někde našla, když jsem byla ještě teenager. Přála bych si vzpomenout si, odkud to přišlo, ale bylo to asi tak : napsat knihu, kterou jste si chtěli vždycky přečíst, ale nikdy jste knihu takového druhu nenašli."


(Animaci a muziku s malou pomocí Kate Hummel vytvořila sama Maggie Stiefvater!)

Pecka! Po jejím úspěchu s knihou Mrazení a jejím druhým dílem Maggie přichází s úplně jiným druhem četby, který četbu opět posouvá na vyšší úroveň! Tuto knihu 18. října 2011 vydalo nakladatelství Scholastic a já jsem tedy upřímně zvědavá, jak to bude u nás v Čechách, snad brzy a pokud ne, díky bohu tu existuje letecká doprava :-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama