Nic není nemožné (plus trocha teorie z lidského těla)

7. listopadu 2011 v 22:24 | Sayury |  téma týdne
Po dlouhé době přidávám i já svůj příspěvěk na téma týdne.
Ačkoliv jsem věčný pesimista vydávající se za věčného optimistu (spousta věcí nebude dávat smysl, někde jsem četla, že při 35°C už se prý člověk ani nedokáže podepsat, takže možná, že když tu vesele píšu články, něco je špatně), musím uznat, že na frázi Nic není nemožné bude taky něco pravdy.
Kdybychom na všechno měli odpověď nemožné, ještě teď bychom seděli u ohýnku v jeskyni, nebo v lepším případě vymřeli na mor na "ploché planetě". Není přeci možné říkat, že je něco nemožné, ještě dřív, než jsme se sami pokusili dokázat nemožnost teorie. (Asi se půjdu změřit, možná, že už jsem na 34°C, při 33°C se začíná projevovat irracionální chování, kdy jedinec může svědkům připadat jako chovanec psychiatrické léčebny)Edison, Newton, Pascal, Galilei i kdejaký zapomenutý Egypťan žijící bambilion let před naším letopočtem, ti všichni se snažili změnit svět, posunout ho dál, vyvinout se, dokázat, že západem slunce svět nekončí a jak to bylo? Dokázali, že možné je všechno.
Naštěstí žijeme už v době, kdy se vědci opravdu pokouší o nemožné a kdysi nemyslitelné se opravdu stává realitou. Jestli teď už máme 4D kino (Chápete to? K čemu to je? Je to fakt kus zábavy, to netvrdim, ale děti ve světě stále hladoví..) a robota, který by pomalu za nás žil veškerý život, pak nějaká cesta na Měsíc bude za pár let brnkačka.
Takže ať mi nikdo netvrdí, že si na stará kolena nebudu moc chytit vlastního Pokémona a hrdě si ho odvézt na mamutovi.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama