Brian L.Weiss, Jen láska je skutečná

29. října 2011 v 23:15 | Sayury |  recenze
Člověk, který pomáhá lidem otevírat oči a vzpomenout si. To je Brian Weiss, doktor, psychiatr, člověk, který se nebojí vkročit do míst dosud neprozkoumaných. Pomocí reinkarnační regrese se snaží pomoci lidem, které něco trápí, aby našli příčinu onoho problému. V jednodušších slovech se v podstatě snaží popřít slavnou frázi "dokud Vás smrt nerozdělí". Smrtí to nekončí. Nikdy.
O tom se přesvědčila i Elizabeth, mladá žena, která měla problémy s muži a stále se nedokázala vyrovnat s matčinou ztrátou. Pedro, mladý Mexičan, utápějící se v zármutku po smrti svého bratra, se spoustou otázek a žádnou odpovědí o sobě samém též vyhledal pomoc dr. Weisse. Nikdo netušil, že po celou dobu terapie k Brianovi chodí dvě spřízněné duše, které se milovaly již v minulosti a osud je pokaždé rozdělil velmi krutým způsobem.
Dr. Weiss si to později uvědomil. Co teď? Říct jim pravdu, nebo je nechat žít "nový život", bez ohledu na minulost?


Úžasný,strhující a především pravdivý příběh dokazující, že láska je věčná a jak je již uvedeno v názvu, také skutečná. Čtení této knihy jsem si opravdu neskutečně užila. Není pro každého, člověk, který ji čte, musí věřit v reinkarnaci, jinak knihu buď nepochopí, nebo ji zavrhne. Už na začátku jsem měla tak trochu pocit, že čtu "z půlky", což se mi později potvrdilo. Jeho knihy jsou psané bez návaznosti, avšak pokud chceme vědět, jak to všechno začalo, nebylo by od věci si to přečíst chronologicky :)
Děkuji nakladatelství Metafora za výtisk, který mě i částečně ovlivnil a také téměř rozbrečel. :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Destel Destel | Web | 8. ledna 2012 v 18:29 | Reagovat

Já jsem od něj poprvé přečetla Poselství mistrů. Ta kniha byla spíše takovým miš mašem všeho okolo, ale líbila se mi asi nejvíc.
Jeho názory mě hrozně ovlivnily. Dokonce jsem uvažovala, že za každou cenu zkusím dál pokračovat v psychologii a dělat to, co on.

2 Kačka Kačka | E-mail | 30. listopadu 2012 v 11:14 | Reagovat

Knížku jsem přečetla "na jeden zátah" nemohla jsme se odtrhnout. Předtím jsem přečetla Mnoho životů i Poselství Mistrů. Ve větách jsem měla pocit zrcadlení mých vlastních myšlenek, názorů a přesvědčení.  :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama