Březen 2011

(RC)Smečka - Andrea Cremerová

28. března 2011 v 21:50 | Sayury |  recenze
Postavte mě mezi Rena a Shaye. Donuťte mě vybrat si.A já Vám garantuji, že s křikem uteču.


Spoustě vrstevnic Callina věku se v hlavě honí spousta zbytečností, včetně kluků. Calla si má brzy jednoho vzít. Ne z lásky, ale z dohody která byla uzavřena. Že je to nelidské? Nikdo netvrdí, že Calla je tak úplně člověk....Inception/Počátek (2010)

28. března 2011 v 21:12 | Sayury


Když se sen stane skutečností, je to pak skutečnost, nebo další sen? Geniální film oceněn několika Oscary vypráví o lidech, jenž jsou schopní proniknout do cizí mysli a manipulovat s ní. Poslední kšeft Doma Cobba (Leonardo DiCaprio), který by ho měl dostat zpět do Států za dětmi, se stane spíše honbou za přežití. Cobb tentokrát se svým týmem nemá myšlenku ukrást, ale vnuknout, tedy vrátit se zpět a pozměnit určitou situaci, která změní běh celého dění. Nikdo netvrdí, že je to jednoduché, ale není to nemožné. Deset hodin letu začíná..

Dojmy : Geniální film, Christopher Nolan potvrdil, že film se může posunout dál do vyšších sfér a nezůstat na tom samém místě. Jako vtipná náhoda mi akorát příjde skutečnost, že jsem měla rozepsanou povídku s tématikou "sen ve snu"...sakryš,zas mi to někdo vyfoukl :-D No,každopádně za mě je to 10/10.

(RC) Nádherné bytosti - Kami Garcia & Margaret Stohl

24. března 2011 v 19:51 | Sayury |  recenze


Měli jste někdy pocit, že nikam nepatříte? Že když někam vstoupíte, všichni se na Vás dívají jako na odpad a zacházejí i tak s Vámi? Tak v Gatlinu je to stokrát horší..

Inkarceron BIMT

18. března 2011 v 19:52 | Sayury
Další shrnutí do Books in my thoughts :)

(RC) Inkarceron - Catherine Fisher

18. března 2011 v 18:35 | Sayury |  recenze
To já jsem Vás stvořil, to já se o Vás starám.Kam že to chcete? Ven? Ale vždyť žádné Venku není...
*********
Protokol zabraňuje jakémukoliv dalšímu vývoji,svět se zastavil. My všichni. Vše, čím se obklopujeme musí odpovídat Době.Době, ve které jsme nuceni žít. Jak to asi vypadá v ráji? jak to vypadá v Inkarceronu?